ПЕТРУС Яна

фотограф

Захоплення:  походи, море, книги, велопрогулки, музика

 

ПЕТРУС Василь

фотограф/відеооператор

Захоплення: гори, подорожі, сноуборд, психологія, музика


Привіт! Будьмо знайомі, ми команда, яка займається весільною зйомкою - фотограф Яна та відеооператор Василь. Раді вітати Вас! Ми спільно займаємося улюбленою справою вже не один рік (з 2010р.) і пропонуємо різні види зйомок. Ми постійно розвиваємось, в пошуках чогось нового та цікавого. В своїй роботі ми не любимо умовностей таких як "виконавець/замовник", наші клієнти - це наші друзі! Мабуть, це основа справжніх, щирих, емоційних фотографій.

 

Чому ж Ви повинні співпрацювати саме з нами?!) 

 

 

Індивідуальні консультації та планування весільного дня

Особливу увагу ми приділяємо плануванню весільного дня. Враховуючи що наречені зазвичай новачки в організації весілля, то ми вважаємо святим обов` язком допомогти в питаннях, в яких ми компетентні, щоб сам весільний день пройшов в максимально комфортній і радісній для всіх формі :)

 

Пробна зйомка

Передвесільна, лавсторі, пробна фотосесія - називайте це як хочете) та для всіх наших пар ми влаштовуємо таку фотосесію, завдяки якій, за чашкою кави ми з Вами краще познайомимось, поговоримо про Ваше бачення весільного дня. Розкажемо короткий курс як позувати перед камерою і зробимо декілька пробних знімків, щоб в день весілля Ви комфортно себе почували. Нам важливо з вами подружитись!)

 

 

Гарантії

Важливим для нас є гарантувати збереження Ваших спогадів. Для цього ми використовуємо сучасну апаратуру і запасну техніку. Іншими нашими гарантіями є укладання договору-замовлення. Також ніхто не застрахований від поганої погоди. Щоб ця прикрість не псувала Вам настрій, ми готові безкоштовно зробити для Вас дозйомку в інший день.

 

 

Фотографії для гостей

Щоб гості не доставали Вас питаннями "колибудутьфотки" )) то ми на протязі 2-3х днів після весілля розміщуємо онлайн всі фото з гостями. Доступ до цієї онлайн-галереї Ви вирішуєте кому надати.

 

 

Результат фотозйомки

Готовий матеріал Ви отримуєте в електронному вигляді, на оформленній флешці, а це близько півтора тисячі фото і що важливо абсолютно всі фотографії ми обробляємо.

 

Фотокниги

Фотографії обов'язково потрібно друкувати, а особливо весільні - це ж по суті сімейна реліквія. Тому до створення цієї пам'ятки ми підходимо з особливою увагою. Є безліч варіантів оформлення: кожа, текстиль, тиснення, металеві вставки.  А так, як ми прихильники еко стилю, то індивідуально розробляємо дерев'яні коробки для довготривалого збереження.

 

Весільні фільми

Ми не любимо наіграні сцени, навпаки обожнюємо все показувати так як воно було насправді, звичайно з кращої сторони =) ще використовуємо елементи інтерв'ю, що робить фільми особливо емоційними. Готове відео ви отримаєте в HD якості, з повною колірною корекцією. Також, окремо ми робимо відео кліп - коротку версію весілля.

Весільна зйомка

Україна

 

Тel. +38-095-864-17-97  Василь

        +38-095-567-72-54  Яна

О, МАЛО НЕ ЗАБУЛИ 

ми ж є в соцмережах