Купляємо гарячі тури онлайн

Для любителів подорожей, хочу поділитися дуже корисним ресурсом MistoTravel – це онлайн сервіс для пошуку турів по всім туроператорам, який повністю замінює звичайне турагентство. По суті це та ж тур-фірма, яка є в кожному місті, тільки все в онлайн режимі з безліччю переваг. До системи підключено 25 основних туроператорів, які працюють на ринку України: «Анекс-Тур», «Джойн-Ап», «ТезТур», TUI, Pegast, «Корал», TPG, «Музенідіс» і ін.

 

Для мене основною перевагою є те, що я зразу бачу інформацію по всіх туроператорах. При пошуку видно рейтинг та опис готелю з фотографіями, та реальні відгуки туристів. Зручний аналіз цін по датам, де можна вибрати найдешевший варіант.  Щоб забронювати і купити тур, більше не потрібно відвідувати турагентство. На Misto.travel ви може купити тур в режимі онлайн. У Європі вже давно відійшли в минуле офісні турагентства. Більшість людей купує тури в інтернеті, тому що для них це звично і зручно.В українському турбізнесі процес переходу в онлайн тільки починається.

Більшість туристів звикли, щоб вирішити питання пов'язані з документами для поїзди, необхідно їхати в агентство. Наприклад, щоб поставити печатку, роздрукувати документи на спеціальному папері, і т.д. Але насправді все не так. Зараз прогрес дійшов до того, що всі документи можна використовувати в електронному вигляді, як наприклад квитки від Укрзалізниці. В авіаквитку, ваучері на готель, страховці вказуються паспортні дані туристів, тому інша людина не зможе ними скористатися. Тож сам візит в турфірму вже не є обов'язковим, досить отримати все на електронну пошту і роздрукувати.

Отже, як купити тур онлайн?

Процес купівлі туру зрозумілий і простий. Клієнт, після того як вибрав готель, оплачує 5% вартості туру за допомогою карт Visa/MasterCard. Вводить паспортні дані туристів. Тур бронюється в системі оператора, після чого турист отримує унікальний номер підтвердження, за яким він може перевірити бронювання на офіційному сайті оператора. Далі турист оплачує решту вартості туру в банку на розрахунковий рахунок оператора або на сайті за допомогою карт Visa/MasterCard. Після чого отримує електронні документи на тур (авіаквитки, ваучери на готель і трансфер, страховки). Залишається тільки роздрукувати документи на будь-якому принтері і відправитися на відпочинок.

 

За допомогою цього ресурсу, ми вже відвідали Єгипет та Шрі-Ланку по "гарячим" цінам. Пізніше ще окремо напишу як підібрати тур, щоб вийшло максимально дешевше. А поки що я рекомендую www.misto.travel

Весільна зйомка

Україна

 

Тel. +38-095-864-17-97  Василь

        +38-095-567-72-54  Яна

О, МАЛО НЕ ЗАБУЛИ 

ми ж є в соцмережах