Різновиди фотокниг

Серія КЛАСИЧНИХ фотокниг з листами, надрукованими фотохімічним способом на фотопапері. Добротний і перевірений пластик, що використовується у прошарку між розворотами, додає фотокнизі вагу та солідність, а демократична ціна та якість — роблять цю класику доступною. Фотокниги випускаються в традиційних форматах "Стандарт" розміром 30 на 30 см. та "Мінібук" розміром 25 на 25 см. В іншому фотокниги одинакові, об'ємом 40 сторінок, італійський якісний кожзам в декількох кольорах (на вибір) і футляр для довготривалого збереження з дизайнерського картону чи дерева.

 

 

 

СТАНДАРТ

розмір 30х30см.

 

 

МІНІБУК

розмір 25х25см.


Серія АКРИЛ - це фотокнига із акриловою обкладинкою. Завдяки особливій технології поєднання фотографії та акрилу, фото виглядає об’ємним, набуває глибини та реалістичності. Це надає фотокнизі особливого блиску та шарму. Ще однією перевагою такої фотокниги є те, що її можна поставити в поличку, вийде така собі фотографія в рамочці. Фотокнига випускається в розмірі 30 на 30 см., об'ємом 40 сторінок, італійський якісний кожзам в декількох кольорах (на вибір) і футляр для довготривалого збереження з дизайнерського картону.

Серія БОКС-ВІТРИНА - унікальний продукт 2 в 1: книга з боксом-вітриною, що стане справжньою перлиною Вашого дому. Обкладинка створена в кращих європейських традиціях та надрукована фотохімічним способом. М'яка подушка у поєднанні із екошкірою, роблять книгу довговічною. Фотокнига випускається в розмірі 30 на 30 см., об'ємом 40 сторінок, бокс із прозорим акриловим склом, вдало відтіняє та доповнює книгу. Атласна стрічка дозволяє легко виймати книгу, а неодимові магніти - надійно фіксують її у положені "картина".

ПАЛІТРА КОЛЬОРІВ ШКІРИ ОБКЛАДИНКИ

Білий

Жовтий

Бежевий

Малиновий

Конячний

Оранжевий

Коричневий

Зелений

Чорний

Лазурний


ПАЛІТРА БОКСІВ ДЛЯ ФОТОКНИГИ

 

 

 

Бежевий

 

 

 

Чорний

 

 

 

Синій

 

 

 

Білий


Серія ПРЕМІУМ - це фотокниги унікального дизайну. Велика кількість видів шкір замінника, текстильних матеріалів, тиснення, індивідуальні вставки (фотовставки та металічні вставки) - все це дозволить створювати обкладинки на будь-який смак.

Текстиль

Паспарту

Метал

Тиснення

Вишивка

Тиснення

Тиснення

Паспарту


Весільна зйомка

Україна

 

Тel. +38-095-864-17-97  Василь

        +38-095-567-72-54  Яна

О, МАЛО НЕ ЗАБУЛИ 

ми ж є в соцмережах